Akdağ Grup Güvencesiyle

Lüks ve Konforu

Gökyüzüne Taşıyoruz

Yüksek standartlara sahip lüks bir seyahat deneyimi için tasarlanmış en konforlu ulaşım hizmetlerinden birisidir. Özel uçak ile seyahat, tarifeli uçuşlardaki uzun bekleme sürelerine veya karmaşık uçuş prosedürlerine takılmadan dilediğiniz yere zamanında ulaşmak için nitelikli avantajlar sunar.

ucak
Lüks ve Konfor
Sadece size özel hizmet sunan, rahat hareket edebileceğiniz ve kendinizin gibi hissedeceğiniz bir uçak.
ucak
Gizlilik ve Güvenlik
Check-in, boarding ve lounge noktalarıyla size özel terminalden güvenli bir şekilde uçaklarımıza ulaşabilirsiniz.
ucak
Fiyat Ve Performans
Özel jet uçak kiralama talepleriniz için hızlı bir şekilde fiyat çalışması yapmaktayız. Sizler için en uygun fiyatları belirleyip en kısa sürede uçuşunuzu gerçekleştirmekteyiz.

Size Özel Lüks Tercihler

Özel gün kutlamaları, iş toplantıları, arkadaş buluşmaları veya tatil gibi bir çok amaçla kullanabileceğiniz uçak kiralama hizmetimiz ile değerli zamanınızı istediğiniz verimlilikte ve esneklikte kullanma imkanı sunuyoruz.

ucak
ucak

Lüksü ve Konforu Birleştirdik

Özel uçak kiralma ile zamanı dilediğiniz gibi yönetme lüksüne sahip olurken sizin için planlanmış ayrıcalıklı bir uçuşun tadını çıkarabilirsiniz. Sizler için kısa, orta, uzun menzilli uçuşlar birçok farklı tipte kiralama talebinize karşılık verebilecek .

ucak
ucak
Özel Uçak Kiralamanın Avantajları Nelerdir? -Kendi tarifenizi belirlediğiniz hızlı ve konforlu bir yolculuk
-Binlerce operatör arasından planınıza en uygun uçağın tespiti
-Bütçenize uygun fiyat seçenekleri
-Size özel check-in ve boarding noktaları
-Kaybolma derdi olmadan çok daha kapsamlı bagaj taşıma seçenekleri
-Size özel terminal ve dinlenme noktaları
-Damak zevkinize uygun yemek seçenekleri
-Sizin hizmetinizde bir uçuş ekibi
-Sıvı kısıtlamaları olmadan seyahat imkanı
-Evcil hayvanlarınızın taşınması için daha geniş opsiyonlar
-Uçak içinde rahat hareket etme imkanı
-İş toplantılarınız için özel ayarlamalar
ucak
ucak
Rahat ve Sorunsuz Uçuş Özel uçak kiralama, ticari uçuşlara kıyasla çok daha rahat ve konforlu bir yolculuk sağlar. Geniş alan, konforlu koltuklar, yatak odası hatta duşu ile özel jetler, Akdağ Grup sizler için özel olarak seçtiği uçuş personeli ile birlikte, dinlendirici ve keyifli bir uçak seyahati imkanı sunar.Bagaj kapasitesi neredeyse sınırsızdır. Özel terminaller, özel olarak seçilmiş ve tecrübeli kabin ve terminal ekibi, son teknoloji uçak içi eğlence sistemleri kişiselleştirilmiş hizmetler ve son olarak gurme yemek seçenekleri ile Akdağ Grup size benzersiz bir uçuş deneyimi sunuyor...

Lüks ve Konfor

Akdağ Grup güvencesi ile seyahatler;maksimum esneklik, üstün konfor ve özel hayatın gizliliğini taahüt eden olağanüstü bir uçuş deneyimi sunuyor.

Daha İyi Bir Uçuş Deneyimi

Noktadan Noktaya Seyahatte Esneklik Akdağ Grup, Helikopter Kiralama Hizmeti ile size daha hızlı, esnek ve lüks bir seyahat alternatifi sunuyor. Helikopter kiralamanın en belirgin avantajı noktadan noktaya seyahat ile birlikte, sabit kanatlı uçaklarda yaygın olarak bulunmayan bir esneklik düzeyinin olmasıdır. Helikopter Uçuşları, birçok kişinin ihtiyacı için ideal çözüm olabilir. Ulaşılması zor yerlere erişmek için mükemmeldir. Bir yatın güvertesine, kalabalık bir metropolde bir çatı katına veya havaalanı erişimi olmayan uzak bir konuma helikopterler ile ulaşmak mümkündür. Helikopterler ayrıca gezi, hava fotoğrafçılığı ve tıbbi tahliye için mükemmel bir çözümdür. Akdağ Grup ile bu ayrıcalıklı deneyimi sizde yaşayın.
ucak
Helikopter Kiralamanın Sağladığı Ayrıcalıklar Çok çeşitli biresyel ihtiyaçlara hitap etmeleri zekice tasarlanmış olmalarından kaynaklanır. Helikopter pistlerine, otellere, özel mülklere, şehir merkezlerine, kalabalık ve ulaşılması güç yerlere erişim sağlamaları, seyehatler için helikopterleri en uygun ve en esnek seçenek haline getirmektedir. Helikopterler ayrıca, tıbbi tahliyeler ve hava fotoğrafçılığı da dahil olmak üzere bir çok farklı alanda kullanıma da uygundur.
Hızlı ve Uygun Fiyat

Özel jet uçak kiralama talepleriniz için hızlı bir şekilde fiyat çalışması yapmaktayız. Sizler için en uygun fiyatları belirleyip en kısa sürede uçuşunuzu gerçekleştirmekteyiz.

Deneyimli Ekip

Türk havacılık sektöründe uzun yıllar görev almış deneyimli kadromuz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Lüks ve Konfor

Sadece size özel kiralık jet hizmeti sunarak rahat ve konforlu bir yolculuk yapmanızı sağlıyoruz.

Modern Uçaklar

Son teknolojiye sahip modern uçaklarımızla sizlere özel jet uçak kiralama hizmetleri vermekteyiz.

Dilediğiniz Tüm Şehirlere

Akdağ Grup yılların tecrübesiyle sizleri Türkiye'nin her yerine götürebilir.

Emniyet ve Güvenlik

Check-in, boarding ve lounge noktalarıyla size özel terminalden güvenli bir şekilde uçaklarımıza ulaşabilirsiniz.

ucak
Ailenizle Unutulmaz Bir Deneyim

Akdağ Grup olarak sehatlerinizi daha özel kılmayı hedefliyoruz. Ailenizle yapacağıınız seyahatleri, iş gezilerini ve ya evlilik teklifi gibi daha özel anlarınızı daha da özel kılmak için tercih edebileceğiniz bir yol.

Unutulmaz Bir Deneyim

Ödeyeceğiniz ücret, helikopter yolculuğundan alacağınız hazza değecektir.

ucak
Konforlu ve Ayrıcalıklı Seyahat Deneyimi Özel helikopter kiralama hizmetimizden yararlanmanız ticari uçuşlara göre çok daha rahat bir yolculuk geçirmenizi sağlar. Kişiye özel uçuş imkânı sağlayan hizmeti ile dinlendirici ve keyifli bir helikopter seyahati yapmanız mümkün olur. Özel helikopter kiralama hizmetimizden yararlanarak iş seyahatiniz için gitmeniz gereken yere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bu sayede konforlu ve ayrıcalıklı bir seyahat ile iş gezilerinizi tamamlayabilirsiniz.
ucak
ucak
Zamanda Esnek Seyahat İmkanı Helikopter kiralama hizmetimiz, özellikle kısa mesafeli uçuşlarda esneklik sunar. Noktadan noktaya uçuşlarda büyük avantaj sağlar. Ticari uçuşlara kıyasla çok daha esnek bir kullanıma sahip olan helikopterlerimiz, iş amaçlı seyahatler için son derece idealdir. Bireysel ihtiyaçlara hitap eden uygulama, kesintisiz uçuş yapmanıza imkân tanır. Ulaşmak istediğiniz konuma hızlı bir şekilde seyahat etmenizi sağlayan özel helikopterler ile zaman kaybınız minimuma iner.
ucak
ucak
ucak
ucak
Call us
Social media
Telefon
WhatsApp