Nasıl Kiralarım

Nasıl Kiralarım

1. Villa Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

Ülkemizde turizm sektöründe son yıllarda büyük ivme kazanan Villa Galeri ile kendi evinizdeki konforu tatilde de yaşama fırsatı yakalayabilirsiniz. Standart bir otele gittiğiniz de belli kurallar çerçevesinde yaşamak zorundasınız. Özellikle çocuklu aileler, tatil esnasında otellerde rahat hareket edememektedir. Ancak Villa Galeri yi tercih ettiğiniz de bu şekilde kısıtlamalar söz konusu değildir. Dilediğiniz zaman size özel havuza girebilir, dilediğiniz zaman dinlenebilir, dilediğiniz zaman da bölgeyi keşfedebilirsiniz. Villa Galeri olarak sizlere bu sektörde rehberlik etmekten mutluluk duymaktayız. Uzun yıllardan beri sektörü yakından takip eden firmamız, tüm tecrübeleri ile sizi en doğru tercihe yönlendirmektedir.


2. Villa Galeri Web Sitesinde Nasıl Yazlık Kiralanır?        

Villa Galeri web sitesinde iki şekilde rezervasyon yapabilirsiniz. Bunlar web sitemizde yer alan iletişim numaralarını kullanıp, satış destek ekibimize ulaşarak telefon ile yapacağınız rezervasyonlar ve online yapacağınız rezervasyonlardır. 


2.1. Online Rezervasyon Nasıl Yapılır?

Kiralamak istediğiniz villanın detay sayfasının sağ tarafında yer alan REZERVASYON YAP sekmesinden müsaitlik durumunu kontrol edip giriş / çıkış günlerini seçerek kaç gece kalacağınızı ön ödeme bilgisini ve ne kadar tutacağını görebilirsiniz. Daha sonra REZERVASYON YAP'a tıklayarak REZERVASYON sayfasına yönlendirileceksiniz. Gerekli bilgilerinizi doldurup rezervasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.
Talebiniz Rezervasyon Departmanımız tarafından incelenerek en kısa sürede dönüş sağlanacaktır. Bu süreçte rezervasyonunuzun her aşamasını formda doldurduğunuz mail adresinize gelecek bilgi mailleri ile takip edebilirsiniz. 


2. 2. Villaya Giriş/Çıkış

Villa Galeri üzerinden kiralanan villalarda standart olarak Giriş Saati : 16:00, Geç Giriş Saati 23:00 olup, Çıkış Saati : 10:00 şeklindedir. Giriş Saati ve Çıkış saati arasında kalan zamanda ise villaların temizlik ve son kontrolleri yapılmaktadır. Villa girişleriniz profesyonel ekip arkadaşlarımız tarafımızdan yapılmaktadır. Yine çıkış esnasında da son kontroller tarafımızdan yapılmaktadır.


2. 3. Müşteri Sorumlulukları

Müşterilerimiz kiraladıkları yazlık konutun, tüm eşyalarını ve mobilyalarını kullanmaya yetkilidir. Ancak giriş tarihinden itibaren tüm eşyaların, mobilyaların ve ekipmanların sorumluluğu kendilerine ait olmaktadır. Bu nedenle;
+ Kullanım esnasından olası bir eşyanın zarar görmesi durumunda firmamıza bilgi verme sorumlulukları bulunmaktadır.
+ Konaklama süresi boyunca eşyaların zarar görmesi durumunda, çıkış öncesi zararı karşılamakla mükelleftirler.
+ Yine konum itibariyle yan binalarda bulunan sakinleri rahatsız edici davranışlarda bulunmamakla mükelleftirler.
+ Kiralanan villada kanunen yasak olan uyuşturucu, silah vb bulundurulması yasaktır.
+ Ayrıca hakkında yakalama kararı bulunan kişilerin villada barındırılması da yasaktır.
+ Villa kiralama süresi boyunca kişinin, kendi kusurundan ve diğer konaklayan misafirlerden kaynaklı doğabilecek kazalardan kişiler kendileri sorumludur.
+ Tüm villalar için maksimum kişi sayısı belirtilmiş olup, konaklama süresi boyunca belirtilen makbuzda onaylanan kişi sayısı geçilemez. Olası böyle bir durumda ekstra kişinin konuttan ayrılması ya da ek ücret ödemesi istenecektir.
+ Müşteriler Villa Kiralama esnasında vermiş oldukları bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğunu kabul ve taahhüt eder. Ve eksik ya da yanlış bilgilerden doğabilecek sorunlardan firmamız sorumlu değildir.
 

Telefon
WhatsApp