Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

    Villa Galeri iç ve dış pazarda turizm sektörünün son zamanlarda oldukça gözde olan villa kiralama seçenekleri ile eşsiz bir tatil yapma imkanı sunmaktadır. Villa kiralama seçenekleri ile kendinize özel bir alanda tatil yapma imkanına sahip olabilirsiniz. Son zamanlarda Villa Kiralama oldukça popüler bir duruma gelmiştir. Villa Galeri 2010 yılından bu yana turizm sektöründe A sınıfı Türsab üyesi seyahat acentası olarak hizmet veren AKDAĞ GRUP kuruluşudur.


Villa Galeri ile Hayallerinizdeki Tatil Bir Tık Ötede
Villa Galeri ile hayalinizdeki tatili yapmak için istediğiniz villayı firmamız aracılığı ile kiralama imkanı bulabilirsiniz. Tatil planlarınız için en güzel tatil villasını en uygun fiyat seçenekleri ile kiralamak için www.villagaleri.com.tr sitesi üzerinden uygun tarih aralıklarını inceleyebilirsiniz. Ana ofisi Muğla- Fethiye'de bulunan Villa Galeri, Çalış mevkiinde Şubesi ve Göcek te İrtibat Ofisi ile sizlere alternatif villa seçeneklerini farklı bölgelerde sunmaktadır.
Hayalinizdeki tatili kendinize özel bir alanda gerçekleştirmek için ihtiyacınız olan tek şey Villa Galeri aracılığı ile size uygun bir villa seçmek olacaktır.
Villa Galeri; Kalkan, Fethiye, Çalış, Ovacık, Ölüdeniz ve Göcek bölgelerinde eşsiz villaları ile hizmet vermektedir. Muhafazakar villa seçenekleri ile kendinizi rahat hissedeceğiniz bir alanda tatil yapma imkanı elde edebilirsiniz. Her bütçeye uygun olarak farklı villa seçeneklerinin bulunduğunu söylemek de mümkündür.


Villa Galeri Konseptleri
Günlük olarak kiralama imkanı bulunan villa galeri konseptleri farklılık göstermektedir. Kiralayabileceğiniz villa konseptleri; muhafazakar villalar, balayı villaları, lüks villalar, deniz manzaralı villalar, jakuzili villalar, doğa manzaralı villalar ve ekonomik apartlar olarak sayılabilir. Özel bir alanda gözlerden uzak bir tatil yapmak isteyen kişiler için muhafazakar villa seçenekleri oldukça fazla tercih edilmektedir.
Villa Galeri ile siz de hayalinizdeki villayı kiralayarak harika bir tatil planı yapabilirsiniz. Farklı villa seçenekleri ile çeşitli fiyatlara istediğiniz villayı kiralamanız mümkün olmaktadır. Her bütçeye uygun olarak güvenilir villa kiralama hizmeti sunulmaktadır. Muhafazakar olarak bir tatil yapmak isteyen kişiler tarafından villa kiralanması oldukça fazla tercih edilmektedir.
Kiralık villalar ile kendinize özel bir alanda tatil yapma imkanı bulmanız mümkün olmaktadır. Kiralamak için tercih edeceğiniz villanın kişi sayısına ve aylara göre konaklama fiyatlarında farklılıklar söz konusudur. Villa Galeri web sitesi üzerinden öncelikli olarak kalmak istediğiniz villa türünü seçmeniz gerekmektedir. Sonrasında ise kalmak istediğiniz tarih aralıklarını işaretledikten sonra uygun villa seçeneklerini görüntüleyebilirsiniz.


Misyonumuz
Villa Galeri olarak tatil yapmak isteyen misafirlerimize özel bir tatil alanı sunmayı hedefliyoruz. Bütçenize ve tercihlerinize uygun olarak sunulan villa seçenekleri ile eşsiz bir tatil yapma fırsatı sunuyoruz. Gözlerden uzak bir şekilde en gözde tatil bölgelerinde tatil yapmak isteyen misafirlerimize özel olarak takdim edilen kiralık villa seçenekleri ile sorunsuz bir tatil süreci geçirilmesi çabasındayız. Villa Galeri 2010 yılından bu yana aktif olarak hizmet veren AKDAĞ GRUP kuruluşudur.


Vizyonumuz
Villa Galeri tecrübeli kadrosu ile sektörde karşılaşılması muhtemel aksaklık ve suistimalleri göz önünde bulundurarak kaliteli hizmet sağlamayı amaç edinmiştir. Talep edilen seçeneklere, misafirlerimizin bütçe aralıklarına ve beklentilerine uygun villalarımızda konaklama süreçlerini sağlıklı ve eksiksiz geçirebilmeleri için 24 saat konaklama öncesi ve rezervasyon sırasında hizmet vermekteyiz. Villa Galeri olarak önceliğimiz villalarımıza ait görseller ve bilgiler konusunda misafirlerimize birebir doğru bilgileri aktarmaktır. Bu bağlamda yine ikinci önceliğimiz ise misafirlerimizin memnuniyeti ve güler yüzü ile tatil süreçlerini sonlandırabilmelerini sağlamaktır. 

Ekibimiz

Ad Soyad2
Ad Soyad2
Pozisyon
Ad Soyad1
Ad Soyad1
Pozisyon
Telefon
WhatsApp